komplexní servis v oblasti sklenářství

 

Sklenářství SIGLAS s.r.o.

 

Firma "Křemen Sklenářství" vznikla v roce 1990.

Provoz zahájila po dokončení vlastního objektu již v srpnu roku 1990.

1. 1. 2005 firma provedla transformaci na společnost s ručením omezeným na Siglas s.r.o.

Hlavním výrobním programem byla výroba nábytkových a kalených skel. Částečně jsme zajišťovali i běžné sklenářské služby pro širokou veřejnost ve spádové oblasti Vlašim (mezi naše zákazníky patřily firmy UP Bučovice, Calex Zlaté Moravce, apod.).

Po rozpadu velkých nábytkářských firem a problémech vzniklých na českém trhu po zániku federace se naše firma soustředila na sklenářské práce ve stavebnictví, zvláště na výrobu tepelně izolačních skel. Výrobní proces těchto skel firma Siglas s.r.o. pravidelně auditován. Skla dodávame s platným certifikátem ČSN 70 1621.

Po stagnaci ekonomiky v druhé polovině devadesátých let se do sortimentu firmy dostala výroba vitrážních skel, spékaných skel a interierových doplňků technikou Tiffany (lampy, obrazy, svícny, zrcadla apod).

V posledních letech se firma specializuje na výrobu tvrzených (kalených) skel především malých formátů, která splňují požadavky na tepelnou odolnost a nárazuvzdrnost (používají se zejména do světel, halogenových svítidel, jako průzory strojů a výtahů, apod.). Skla dodáváme s platným certifikátem BS 3193.

V dnešní nabídce firmy je téměř vše, co lze z plochého skla vyrobit. Svoje zákazníky máme po celé České republice.

Výpis z Obchodního rejstříku